Organisasjon

Coop Vest SA er demokratisk oppbygd og medlemmane og dei tilsette vel tillitsvalte som representerer seg i våre styrande organ.

Coop Vest SA har følgjande organ:

  1. Årsmøtet
  2. Styret
  3. Valkomité

  
Medlemsvalte

  
Region Nordfjord

Beate Dybendal Nordvik SANDANE
Leif Årskog NORDFJORDEID
Helge Råd BREIM
Mona Drage Skår 1. vara SELJE
Ole Perry Lødemel 2. vara Hornindal

Region Sogn
Torstein Kvam ØVRE ÅRDAL
Jermund Fimreite SLINDE
Else Luggenes HØYANGER
Ulf Menes Kaupanger
Harald Thune ÅRDALSTANGEN
Aud Jorun Høyheim 1.vara Høyheimsvik
Siri Bøthun, 2. vara Fresvik

Region Sunnfjord
Britt Tjønneland (Permisjon) FØRDE.
Harald Kvame NAUSTDAL
Anne Grete Brandsøy FLORØ
Mari Constanse Baardsen FØRDE
Bernhard Øberg FØRDE
Kari Anne Grimelid Årset VASSENDEN
Elisabeth Norman Leversund 1. vara FLORØ
Nina Skjærli, 2. vara NAUSTDAL
Region Sunnmøre
Martin Klokk LAUVSTAD
Askjell Vatnehol VOLDA
Ingar Warholm MOLTU
Gunlaug Karin Kleppe GURSKØY
Hjørdis Almelid Vikenes ØRSTA
Anna Luise Østensen Goksøyr ULSTEINVIK
Kjerstin Rebekka Sande,1. vara SANDSHAMN
Wenche Marie Volle, 2. vara BARSTADVIKA

   
Tilsettevalte

Region Nordfjord
Reidunn Ask Flølo BREIM
Renate Eikenes Grov SANDANE
Janne Marie Solheim1.vararepr BYRKJELO
Linda Espelund 2.vara NORDFJORDEID
Karoline L Kjerpeseth 3. vara NORDFJORDEID

Region Sogn
Cathrine Hellenes Lunde SOGNDAL
Jan Flatland SLINDE
Sørum Stine Haugen 1.vara ØVRE ÅRDAL
Olaug Lindborg Hov 2.vara FRESVIK
Jorunn Irene Skålvik 3. vara GAUPNE

Region Sunnfjord
Marit Botnen FØRDE
Per Otto Huseklepp FØRDE
Gro Breivik Sørbotten NAUSTDAL
Helge Einebærholm1.vara FØRDE
Åse Bøyum2.vara NAUSTDAL
Margrete H Alværen3. vara VASSENDEN

Region Sunnmøre
Rita Merete Kjøde ÅHEIM
Børt Petter Hjelle VOLDA
Stian Sand ULSTEINVIK
Anja Lena Djupvik 1.vara ULSTEINVIK
Nina Liaset 2.vara LARSNES
May Iren Kleppe 3. vara GURSKØY

   
Styret

Styreleiar: Wilhelm Gjertsen FØRDE
Nestleiar: Kari Riise HAREID
Medlem Britt Tjønneland FØRDE.
Medlem Geir Årvik STADLANDET
Medlem: Svein Arne Høyheim HØYANGER
Medlem: Marius Søvik for dei tilsette SANDANE
Medlem: Anna Kirsti Skaare, for dei tilsette SANDSHAMN
Medlem: Anders Kleiveland for dei tilsette FØRDE
1.vara Olav Tenden STRYN
2. vara: Nina Rusten Sande SANDSHAMN
3. vara: Målfrid Aspesete SOGNDAL
1. vara tilsette: Bjørg Aase NAUSTDAL
2.vara tilsette: Bjørn Knardal ROVDE
3. vara tilsette: Aslaug Huus VASSENDEN
4. vara : Merete Birkeland SVELGEN
5. vara Odd Arild Løseth HØYANGER

   
Valnemnda

Leiar Arnstein Hauge LEIKANGER
Kjell Einar Skrede NORDFJORDEID
Medlem: Veronica Frantzen MOLTUSTRANDA
Medlem Karen Hornnes FØRDE
1. varamedlem: Bjarne Sjøthun LEIKANGER
2. varam Per Solheim FØRDE
   

Valnemnda for dei tilsette
Rita Merete Kjøde SUNNMØRE
Lars Brusegard SOGN
Hildegunn B Jacobsen NORDFJORD
Fredrik Iversen SUNNFJORD

  
Årsmelding og rekneskap