Årsmøtet 2016-2018 (ansattvalg i 2017)

Årsmøtet er øverste myndighet i Coop Vestfold og Telemark SA og består av 30 representanter (20 fra medlemmene og 10 fra de ansatte). Årsmøtet skal kontrollere at Styret forvalter lagets midler i samsvar med vedtektene og vedtatte retningslinjer for lagets langsiktige virksomhet.

Årsmøtet velger lagets styre og valgkomite. Funksjonstiden for medlemmer i Årsmøtet er 2 år.

Årsmøtets ledelse

  • Ordfører i Årsmøtet: Liv Bråthen Norheim, Telemark
  • Varaordfører i Årsmøtet: Gernot Ernst, Buskerud og Vestfold

Region Telemark:

  • Liv Bråthen Norheim, Herre
  • Knut T. Skilbred, Skien
  • Aslaug G. Årnes, Gvarv
  • Rigmor Emerense Håheim, Porsgrunn
  • Anne Grethe Randbye, Notodden
  • Christian N. Råve, Skien
  • Morten Sandsmark, Langesund
  • Solveig Røsche, Langesund
  • Knut T. Skilbred, Skien
  • Lisbeth Hogstad Johansen, Skien (ansattvalgt)
  • Brit Helland, Porsgrunn (ansattvalgt)
  • Tone Sylvia Dalen, Gvarv (ansattvalgt)
  • Mona Bakke, Porsgrunn (ansattvalgt)

Varamedlemmer:

  • Bjørn Stulen, Porsgrunn
  • Gerd Tollefsen, Porsgrunn (ansattvalgt)
  • Aleksander Slaaen, Bø (ansattvalgt)
  • Alfred Roksund, Skien (ansattvalgt)
  • Merete Güzel, Porsgrunn (ansattvalgt)
  • Åshild Amundfoss, Gransherad (ansattvalgt)
  • Solveig Fossdal, Skien (ansattvalgt)

 Region Buskerud og Vestfold:

  • Erik Westbye, Krokstadelva
  • Bjørn Themte, Krokstadelva
  • Svein Eriksen, Sandefjord
  • Øystein Tomter, Larvik
  • Unni Barstad Jernberg, Sandefjord
  • Einar Alme, Sandefjord
  • Einar Wold Svendsen, Tjodalyng
  • Knut-Arne Christiansen, Husøysund
  • Kjell Gunnar Nilsen, Sandefjord
  • Lars-Gøran Svensson, Horten
  • Gernot Ernst, Kongsberg
  • Reidar Bjerkseth, Sandefjord
  • Mariann E. Løsengen, Krokstadelva (ansattvalgt)
  • Lise Bjærang, Horten (ansattvalgt)
  • Bente Haugland, Larvik (ansattvalgt)
  • Bente Sæther, Sande (ansattvalgt)
  • Elisabeth Bjørnge, Sandefjord (ansattvalgt)
  • Mona Svendsrud, Drammen (ansattvalgt)

Varamedlemmer:

  • Kenneth Remi Iversen, Sandefjord
  • Gard Wigdahl Karlsnes, Vestfossen
  • Vegard Rasch-Fjeld, Sem
  • Anita Riis, Sandefjord (ansattvalgt)
  • Anne-Lise Fjellseth, Sandefjord (ansattvalgt)
  • Linda Uttian, Våle (ansattvalgt)
  • Anne Britt Kolstad, Stokke (ansattvalgt)
  • Astrid Jøransen, Sandefjord (ansattvalgt)
  • Elin Andersson, Tønsberg (ansattvalgt)